kursy średnie NBP: USD: 3,9841 zł • EUR: 4,2705 zł • GBP: 5,1003 zł

Aktualności

Ważna informacja dla użytkowników Kart VISA!!

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od 1 lutego 2015r.  wprowadzone zostaną zmiany dotyczące funkcjonowania kart płatniczych i kredytowych , mające głównie na celu zwiększenie bezpieczeństwa płatności internetowych. Zmiany polegają w szczególności na:

1)      wprowadzeniu zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegającym  na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure  otrzymanego na numer telefonu komórkowego klienta, zdefiniowanego w Banku, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia .     

2)      dodania limitu dla transakcji internetowych, który na dzień 1.02.2015r. będzie - ze względów bezpieczeństwa - wyzerowany dla wszystkich wydanych kart płatniczych i kredytowych. W celu odblokowania płatności w Internecie, Posiadacz rachunku zobowiązany jest ustalić wysokość limitu transakcji internetowych dla wszystkich kart płatniczych  wydanych do rachunku bankowego oraz kart kredytowych bezpośrednio w Banku lub za pośrednictwem infolinii Banku BPS SA oraz każdy Użytkownik karty powinien aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl)..

Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

1)      wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;

2)      podać numer PESEL ;

3)      wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

-          aktywować zabezpieczenie 3D Secure,

-          zmieniać kod PIN,

-          zastrzegać kartę.

W związku z powyższym,  prosimy aby  klienci Banku dokonujący  płatności w Internecie skontaktowali się z pracownikami Banku Spółdzielczego w Węgierskiej Górce  przed dniem 01 luty 2015r. w celu aktualizacji bądź uzupełnienia danych dotyczących numerów telefonów komórkowych oraz  ustalenia wysokości limitu dla transakcji internetowych .

                                                                                                  

Zarząd Banku Spółdzielczego

w Węgierskiej Górce

powrót do listy »

KONTAKT

34-350 Węgierska Górka, ul. Zielona 45
tel./fax (0-33) 864 18 90,
tel. (0-33) 864 02 64, (0-33) 864 04 03
email: bank@bs.wegierskagorka.pl

więcej »

© 2011 Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce

projekt i wykonanie: